AKTUELLT

  • Motala Expo 10-11 mars

  • Bli medlem - Tillväxt Motala ekonomisk förening

  • Starta företag!

  • Kom till Motala Företagscenter med Coffice

AKTUELLT

  • Skolor och utbildning

  • Lediga jobb just nu

  • Se Motalabornas egna favoritbilder

  • Dagens Sjöstadstips!

VI REKOMMENDERAR

  • Fika på stan

  • Hitta ut i naturen

  • Göta kanal året runt

  • Borensberg, den lilla sjöstaden vid Göta kanal

  • Boka upplevelser & paket

  • Till Motala kommun
Sok

Kontakta oss/Hitta hit

Utskrift

Tillväxt Motala AB
Adress: 
Drottninggatan 50, 591 27 Motala
Telefon: 0141-101 200
E-post: info@tillvaxtmotala.se

 

Tillväxt Motala AB

Joakim Ljungqvist

Joakim Ljungqvist
Vd
joakim.ljungqvist@tillvaxtmotala.se
0141-101 201

Margareta Hagman

Maggan Hagman
Marknadsansvarig/projektledare
margareta.hagman@tillvaxtmotala.se
0141-101 204

Jessica Hallros

Jessica Hallros
Turistchef/Destinationsutvecklare
jessica.hallros@tillvaxtmotala.se
0141-101 207

Christina Gyberg

Christina Gyberg
Ekonomi- och administrativt ansvarig
christina.gyberg@tillvaxtmotala.se
070-323 62 66

Agneta Larsson

Agneta Larsson
Administratör
agneta.larsson@tillvaxtmotala.se
0141-101 202

Fredrik Bagge

Fredrik Bagge
Affärsutvecklare Etablering
fredrik.bagge@tillvaxtmotala.se
073-247 21 55

Motala Turistbyrå

Pia Axelsson
Turistbyråansvarig
pia.axelsson@motalaturistbyra.se
0141-101 203

Carol Lagerman
Receptionsansvarig
carol.lagerman@motalaturistbyra.se
0141 101 205

Facebookvänner

Instagram

Motala nyhetsbrev

Innehållsansvarig: Joakim Ljungqvist. Webbredaktör: Jonathan Rosén
© 2017 Tillväxt Motala AB. All rights reserved.
Webbutveckling av Cludev

 

Svenska Publishing-Priset logganMotala.se är belönad med Svenska Publishingpriset 2013 samt Agda Digital 2014.